Blog o graniu w Lotto.

Jeżeli choć raz w życiu zagrałeś w lotto to powinieneś przeczytać, co ten blog ma do zaoferowania tobie.

środa, 26 sierpnia 2009

Panasonic - bezprzewodowe kino domowe SC- ZT1

Firma Panasonic zaprezentowała nowy bezprzewodowy zestaw kina domowego SC- ZT1.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest bezprzewodowość. Nie trzeba już męczyć się z niewygodnymi, plączącymi się kablami, które trzeba chować za meblami lub pod dywanem. Zestaw składa się z dwóch kolumn oraz jednostki centralnej. Słupki głośników są bardzo smukłe, dzięki czemu nie ma problemu
ze znalezieniem dla nich miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowym atutem jest to, że można je umieścić w odległości nawet do 15 metrów od amplitunera.
Każda z kolumn zawiera po cztery 24-milimetrowe głośniki. Są one umiejscowione jeden na drugim i emitują dźwięk równolegle do podłoża, dzięki czemu zarówno osoba stojąca, jak i leżąca na podłodze odbiera takie same wrażenia dźwiękowe. W podstawy obu kolumn zostały wbudowane subwoofery, które są źródłem głębokiego, bogatego i przestrzennego basu.
Zestaw doskonale będzie się prezentował z płaskim dużym telewizorem stojącym na niskiej szafce lub przymocowanym na ścianie.

Dla osób pragnących stworzyć prawdziwie przestrzenne kino domowe producent umożliwia dokupienie dwóch dodatkowych kolumn.

Cena: 4 699 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz